לימודי עיצוב אלבום דיגיטלי – עריכת תמונות

אם אתם כבר יודעים את תוכנת הפוטושופ או שעברתם הכשרה מקצועית זה עדיין לא הופך אתכם למעצבי ועורכי תמונות, הטעמת חוקי העיצוב והבאה לדפוס נכונה אכן תאפשר לכם לבנות תיק עבודות מקצועי, כיום תוכלו ללמוד ישירות מהבית בצורה מקצועית אונליין את רזי המקצוע ולפתח לכם בעצם מקצוע שנכנס לשוק בשנים האחרונות והדרישה אליו גדולה מאוד, אם החלטתם ללמוד את זה לצרכים האישיים שלכם אכן תיהנו מידע רחב בתוכנה לעיבוד תמונות והשימושית ביותר בשוק העיצוב ועיבוד תמונות. להלן סרטון קצר לאן תוכלו להגיע ברמות העיצוב שלכם לאחר מעבר של הדרכה לימודית בתחומי עיצוב אלבום דיגיטלי.

תוכנות חינמיות לעיצוב אלבומים דיגיטליים כדאי או לא?

כיום בענף אלבומים דיגטליים מצויים אין ספור תוכנות חינם לעיצוב של אלבומי תמונות, האם כדאי לעבוד בתוכנות האלה או לא? כל אחד לרוב תמיד מתחיל בחינם יותר קל ויותר נעים גם לכיס, אך הבעיה בתוכנות אלו שהם מאוד מוגבלות בעיצוב שלהם עם תבניות קבועות מראש ולא מאפשרות עריכה ועיבוד לתמונה במידה ותצטרכו, אם החלטתם לקחת צעד אחד קדימה את המקצוע ולעבוד בו בצורה מקצועית אף צלם או צלמת לא יסכימו שאכן תעבדו עם תוכנות חינמיות וידרשו ממכם ידע רחב בתוכנת הפוטושופ כל זה ולמה? צלמים ברגע שסיימו אירוע כלשהוא יעבירו לכם מאגר תמונות ויבקשו ממכם לתקן אותם, חלק מהתמונות אכן יסבול מתאורה לקויה, צבעוניות יתר או אין ספור בעיות, אכן אתם בתור מעצבים תצטרכו לתקן אותם ולבנות אותם מחדש רגע אחד לפני שילוב התמונות באלבום הדיגיטלי שלכם. לאחר אוסף התמונות וביצוע מניפולציות מתאימות תתחילו לשלב אותם בגדלים קבועים של בתי דפוס, לרוב חברות שמאפשרות לעבוד על התוכנות החינמיות לאלבומי תמונות מחייבות אתכם להדפיס את האלבום אצלהם בלבד מה שלא מאפשר לעתים חופש פעולה.

 השתלמות קצרה קריירה גדולה

אין סוף לכמה שאפשר ללמוד ולעצב אלבומים מקוריים ויוקרתיים אך אפשר לאחר למידת תוכנת הפוטושופ לקבל ידע רחב כיצד להתחיל בעצם להשתלב לעולם כה קסום. לאחר ידיעת התוכנה בקורס קצר לרוב של 3-4 חודשי לימוד תוכלו להיות חלק מקהילה שבחרה לעבוד בתחום זה מהבית, במסגרת הלימודים אכן תלמדו משלב התחלה כיצד להטמיע תמונות ועד לשילוב ויצירת אפקטים מדהימים בתוכנה, תקבלו אין ספור שיעורי בית ותרגילים כדי להטמיע את החומר הנלמד. שיעורי הבית הם בונוס לכל אחד שרוצה לקחת צעד אחד קדימה את התחום. הדרכה מקצועית ביצירת אלבום תמונות דיגיטלי על ידי מורים מקצועיים שתוכנת הפוטושופ היא שפה שנייה שלהם תאפשר לכם ללמוד בצורה הכי מקצועית את חוקי עיצוב גרפי ושילובי תמונות עם צבעים נכונים.

איך אוכל לעבור הדרכה מקצועית?

תוכלו ללמוד מקצוע זה מהבית על ידי לימודים בצורה מקוונת דרך הרשת באינטרנט , המורה יתחבר אליכם ישירות לחשב ויפעיל לכם את הפוטושופ, לימודים מהבית בצורה פרטית מאפשרת את כל הנוחות המקצועית שאתם חולמים, תוכלו ליצור קשר באתר ולקבל הצעת מחיר עוד היום כל עלות הלמודים בעיצוב אלבום לאירועים, כמובן שתצטרכו לשמור זמן להכנת שיעורי בית ותרגילי הטמעה לבניית אלבום תמונות בהצלחה.

מקבץ עבודות ודוגמאות של עבודות סטודנטים

אלבום דיגיטלי - הפקה אלבום דיגיטלי - עריכת תמונות אלבום דיגיטלי 22 אלבום דיגיטלי דוגמאות אלבום דיגיטלי יוקרתי אלבום דיגיטלי לאירועים אלבום דיגיטלי לחתונה אלבום דיגיטלי עבודות אלבום דיגיטלי רעיונות אלבום דיגיטלי

שם (חובה)

דואר אלקטרוני (חובה)

נושא

תוכן ההודעה